Lezing / Beelden van Leerdam

10-11-2022

Woensdag 9 november jl. verzorgde Martin IJzerman een lezing met als onderwerp “De Armenzorg in de 17e eeuw”.
Het was een zeer interessante presentatie die door tegen de 30 bezoekers werd bijgewoond. Martin was een goede verteller en er kwam ook veel reactie uit het publiek.

Voor het eerst organiseerden we deze avond in een zaal van de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt aan de Koningin Emmalaan. Voor een volgende lezing moeten we nog even sleutelen aan de opstelling van de stoelen, maar dat komt vast en zeker goed.
Voor aanvang en in de pauze was er voor alle aanwezigen koffie/thee en kwamen onderling gesprekken op gang.

Deze avond verscheen ook onze nieuwste publicatie “Beelden van Leerdam, op kaart, prent en schilderij | met Schoonrewoerd, Oosterwijk en Kedichem”. Er waren vooraf al heel wat exemplaren gereserveerd, die nu gelijk door de aanwezigen meegenomen konden worden.
Heeft u nog geen exemplaar van dit mooie boek vol met kaarten, prenten en schilderijen?
Bestel dan snel via de winkel op deze website.

En vergeet ook niet onze aanbieding voor het boek “Leerdam uitgebreid”.
Nu t/m 24 december verkrijgbaar voor slechts € 12,50.